„Cambridge Premium Club“ – naše speciální nová možnost členství vám poskytuje mnoho výhod pro rozvoj vašich osobních dovedností a cestu jazykového vzdělávání

Vítejte v “Cambridge Premium Club”!

Cambridge Premium Club, výuka online, anglická škola angličtiny, propagace angličtiny, kurzy angličtiny

Vítejte v našem "Cambridge Premium Club”, nejnovější a nejzajímavější členství organizované jednou z předních světových anglických jazykových škol – Cambridge School of English! 

Jako člen našeho „Cambridge Premium Club“ získáte přístup k řadě úžasných slev a speciálních nabídek, ale také k některým senzacím a zážitkům zdarma. Mezi ně patří mimo jiné slevy na naše oblíbené online jazykové kurzy angličtiny a vzdělávací e-learningové platformy.

Užijete si také přednostní přístup k našim zkušeným učitelům a lektorům, kteří vám budou k dispozici, aby vám poskytli odborné vedení a podporu na vaší cestě jazykového vzdělávání, a náš tým klientských služeb vás rád provede celým procesem a poradí vám. na vytvoření nejlepší a optimalizované osobní vzdělávací cesty pro vás.

Připojte se do našeho “Cambridge Premium Club” dnes!

Tak na co čekat? Připojte se k našemu “Cambridge Premium Club” dnes a začněte si užívat všech výhod a privilegií, které s sebou přináší stát se a být váženým členem. S naší odbornou výukou, inovativními učebními materiály a podpůrnou komunitou budete na dobré cestě zvládnout výuku anglického jazyka v co nejkratším čase. Nenechte si ujít tuto úžasnou příležitost – zaregistrujte se ještě dnes a začněte využívat mnoho výhod členství v našem klubu “Cambridge Premium Club”!

Získejte skvělý dárek na uvítanou, když se přihlásíte k našemu odběru
„Cambridge Premium Club“!

Připojte se do našeho “Cambridge Premium Club” a začněte využívat své výhody! Zaregistrujte se přes odkaz níže a získejte jako jednu z možností 70% slevu na našeho Cambridge Online Tutora. 

Připojte se k našemu „Cambridge Premium Club“!

Náš Online lektor Cambridge je nejúplnější a nejinovativnější e-learningová platforma All-in-One pro online výuku angličtiny – pro děti, teenagery, dospělé, firmy, školy a učitele, kterou nabízí naše Anglická jazyková škola - Cambridge School of English. Vznikl jako moderní nástroj sloužící k doplnění tradičních kurzů obecné angličtiny (A1 až C2 CEFR), obchodní angličtiny (včetně mnoha specializovaných kurzů ESP – English for Specific Purposes) a přípravy na anglické zkoušky s lektorem v smíšené učení nebo jako intuitivní sebevzdělávání řešení s obrovskými doplňkovými podpůrnými materiály a nástroji, jako jsou podcasty, rádio, TV atd., a také založené na více než 6.000 400 cvičeních a kvízech na nejoblíbenějších XNUMX anglických knihách od největších a nejoblíbenějších vydavatelství. Můžete se připravit na každý aspekt výuky anglického jazyka a připravit se tím nejlepším způsobem (pokud možno v kombinaci s jedním z našich skvělých a zkušených učitelů), na zkoušku z anglického jazyka a certifikát dle vlastního výběru – a existuje také mnoho simulovaných zkoušek součástí každé z těchto zkoušek.

Můžete se samozřejmě také podívat a otestujte platformu zdarma – zaregistrujte se přes Stránka Cambridge Online Tutor kliknutím na odkaz „Provést test“ a váš bezplatný 3denní zkušební přístup vám bude přidělen během následujících 24 hodin.

Registrační proces pro připojení k našemu “Cambridge Premium Club” je velmi jednoduché – po přihlášení přes registrační formulář vám přijde e-mail s odkazem. Kliknutím na odkaz potvrdíte svou registraci, budete přesměrováni na naši speciální podstránku s úvodními dárky a nabídkami na uvítanou a můžete začít využívat výhod, které jsme pro vás připravili.

Kromě toho budete také informováni o našich newsletterech a speciálních příležitostech.

Tento proces jsme nastavili pro naši jazykovou školu a “Cambridge Premium Club” registraci, abychom zajistili, že naše komunikace s vámi bude v souladu s mezinárodními předpisy o ochraně osobních údajů.

 

Tento výše uvedený uvítací dárek o Cambridge Online Tutor je jen jednou z různých možností, které můžete využít při registraci do našeho Cambridge Premium Club. S našimi učiteli můžete také zvolit jiné možnosti související s jinými jazyky, platformami nebo balíčky jazykové výuky :).

 

Naše jazyková škola angličtiny nabízí mnohem více. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se k nám “Cambridge Premium Club” a užijte si slevy!

Z odběru se můžete kdykoli nezávazně odhlásit – v každém e-mailu, který od nás dostanete, je odkaz na odhlášení.

 

Kontaktujte nás nyní a získejte více informací a cenovou nabídku.
poštovní zásilka: contact@cambridgeschool.online

Cambridge Premium Club, výuka online, anglická škola angličtiny, propagace angličtiny, kurzy angličtiny

Připojte se k našemu „Cambridge Premium Club“!

Zaregistrujte se na adrese stránka CPC