Individuální online jazykové kurzy – proč se vyplatí?

Online individuální jazykové kurzy angličtiny pro jazykové školy Cambridge School of English

Individuální online jazykové kurzy jsou skvělým způsobem učení – zejména jazykového vzdělávání – pro lidi všech věkových skupin – děti, dospívající, dospělé nebo dokonce starší lidi!

 

Díky individuálním lekcím je plná pozornost učitelů zaměřena na vás a vaše osobní preference a potřeby učení, na rozdíl od skupinových kurzů, při kterých musí být pozornost učitelů rozdělena mezi všechny studenty.

At Cambridge School of English jazyková škola najdete velké množství různých individuálních lekcí!

Čtěte dále a zjistěte, proč je to pro vás skvělá příležitost!

Online individuální jazykové kurzy angličtiny pro jazykové školy Cambridge School of English

Výhody našich individuálních online kurzů:

  • Naše individuální jazykové lekce jsou díky svému složení zcela flexibilní – budete si moci zvolit vlastní datum zahájení kurzu, jeho obtížnost, rozvrh, témata a zda se chcete učit s rodilým mluvčím nebo nerodilým mluvčím. Naše individuální online lekce jsou cestou k úspěchu – což je váš osobní vzdělávací cíl!

 

  • Flexibilita a profesionalita jsou hlavními charakteristikami našich jazykových kurzů a lektorů, kteří je vedou. Můžete upravit téma, výukový program, úroveň – plán kurzu sestaví speciálně náš učitel a tým metodiků tak, aby vyhovoval vašim požadavkům! 

 

  • Téma kurzu – jak již bylo zmíněno – závisí čistě na vás! Jste teenager a potřebujete pomoc s přípravou na nadcházející test? Nebo jste možná dospělý, který potřebuje splnit nové standardy a přijmout výzvy na svém pracovišti? Nezáleží na věku a co od nás potřebujete – s námi splníte své vlastní cíle!

 

  • Různé metody výuky – náš tým metodiků dohlíží na všechny kurzy na naší škole, včetně jednotlivých lekcí. Díky inovativním technikám je proces učení rychlejší, zajímavější, efektivnější a stimulující. 

 

  • Naše individuální kurzy angličtiny zahrnují mnoho jazykových témat – například kurzy obecné angličtiny, kurzy obchodní angličtiny a kurzy angličtiny pro specifické účely.

 

Chcete-li se dozvědět více o našich online kurzech angličtiny pro specifické účely, klikněte sem nebo se podívejte na náš blog!  • Spolu s individuálním online kurzem získáte přístup proprietární, profesionální a různorodé výukové materiály které vám pomohou seznámit se s předmětem a zvyknout si na proces učení.Online individuální jazykové kurzy angličtiny pro jazykové školy Cambridge School of English

Individuální online kurzy pro děti

Učení jazyků může být užitečné a efektivní i pro malé děti – proto vám v Cambridge School of English nabízíme individuální online lekce, které zvýší dovednosti vašeho dítěte – nejen v jazykové sféře, ale i v jeho obecném rozvoji!! Individuální online kurzy pro děti představují způsob, jak trávit volný čas v bezpečném, pohodlném prostředí a zároveň rozšiřovat jazykové, kognitivní, manuální a motorické dovednosti dítěte. 

Navíc učení angličtiny v mladém věku může úspěšně zabránit vzniku jazykové bariéry v pozdějším věku a motivovat mladého studenta k dalšímu rozšiřování znalostí!

Kliknutím sem se dozvíte více o jednotlivých online lekcích pro děti a přihlaste se na ně!

Online individuální jazykové kurzy angličtiny pro jazykové školy Cambridge School of English

Individuální online lekce pro teenagery

Naše individuální online lekce pro teenagery jsou cestou naučit se jazyk v příjemné atmosféře, najít pomoc s problémy ve škole (doučování) a připravit se na to certifikační zkoušky, které jsou potřeba při náboru na zahraniční univerzity.

Online individuální jazykové kurzy angličtiny pro jazykové školy Cambridge School of English

Individuální online kurzy pro dospělé

Naše nabídka individuálních online lekcí pro dospělé je velmi široká, protože právě tuto formu učení nejvíce žádají lidé této věkové kategorie – hodně časově vytížení a přepracovaní.

 

Během našeho kurzu si osvojíte nejen obecnou angličtinu, ale také se naučíte obchodní angličtinu a angličtinu pro specifické účely. Díky těmto kurzům budete moci posunout svou kariéru do nových výšin nebo začít pracovat v zahraničí. Můžete se u nás také připravit na certifikační zkoušky z mnoha různých jazyků, potřebné například pro získání vysoké pracovní pozice v zahraničí.

 

Naše Individuální online kurzy dostupné v mnoha různých jazycích jsou také ideální volbou pro vysokoškolské studenty, kteří potřebují doučování a pomoc během procesu učení.

 

Několik našich individuálních kurzů vám také nabízí možnost se do nich zapojit smíšené učení. Tento přístup kombinuje tradiční třídy vedené učiteli s aktivitami, které si sami řídíte na naší e-learningové platformě. Tato metoda učení se ukázala jako vysoce účinná, umožňuje vám opakovat si koncepty vícekrát a zapojit se do neustálého praktického používání.

Online individuální jazykové kurzy angličtiny pro jazykové školy Cambridge School of English

Individuální online lekce pro starší

Nikdy není pozdě naučit se něco nového, zvláště nový jazyk – tolik potřebný v dnešním světě. Pokud pro vás bude výuka cizího jazyka produktivním a zajímavým využitím spousty volného času nebo příležitostí navázat kontakt s rodinou v zahraničí nebo se dále učit něco, co si již nepamatujete – jsme tu, abychom vám pomohli splnit váš jazykový cíl!

Pokud si nejste jisti, který kurz by byl pro vás ten pravý, doporučujeme vám kontaktovat nás! Společně pro vás vymyslíme ideální kurz!

Zde nám napište zprávu,

Nebo nám napište na naši e-mailovou adresu: contact@cambridgeschool.online 

Pokud se chcete dozvědět více o všech našich kurzech, pokračujte ve čtení našeho blogu!

Online individuální jazykové kurzy angličtiny pro jazykové školy Cambridge School of English

Moderní a inovativní způsob individuálního učení – naše balíčky Online Business Simulation!

Díky našim balíčkům Online Business Simulation, vytvořeným ve spolupráci s EDUardo Business Simulation, bude váš proces učení specializované a obchodní angličtiny extrémně efektivní. Simulací skutečných situací na pracovišti se naučíte používat jazyk, odbornou terminologii, fráze, a to vše a zároveň si rozšíříte své odborné dovednosti! Naše balíčky online simulace podnikání zahrnují následující témata: