"Cambridge" škola angličtiny - Naše jazykové školy Vize a Poslání - náš klíč k úspěchu

Naše vize a poslání

V „Cambridge“ School of English cítíme zodpovědnost vůči našim klientům, studentům, zaměstnancům, učitelům, dodavatelům a také vůči sociálnímu prostředí, ve kterém působíme. Naše podniková rozhodnutí a jednání jsou transparentní a charakterizuje je kontinuita a trvanlivost a také profesionalita.

Díky tomu zajišťujeme důvěryhodnost, hodnotu, motivaci a úspěch měřitelný v souladu s příkladnými výsledky učení. Zaměřujeme se na kvalitu, otevřenost, flexibilitu a poctivou spolupráci v duchu partnerství.

1. Poslání

Naším posláním je poskytovat vám, našim studentům a klientům…

“Vaše kompletní zkušenost s výukou jazyků!”

…a abychom toho dosáhli a podpořili, neustále rozvíjíme naše stávající a hledáme nové produkty a služby v oblasti integrované inovativní kvalitní jazykové prostředí pro výuku a učení s vysokou úrovní účinnosti a efektivity abychom podpořili osobní vzdělávací cíle a potřeby našich studentů/klientů. Podnikáme vše, co je možné, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší možnou podporu dostupnou v našem sektoru, na stejných standardech po celém světě, prostřednictvím společného rozvoje cílů a záměrů, jejich identifikace a nakonec prostřednictvím rozvoje optimalizovaný výukový program a cestu, také na základě výběr nejvhodnějších učitelů v kombinaci s nejvhodnějšími učebními nástroji k dosažení takových cílů a osobních cílů v „příjemný" způsob.

Naším přáním je poskytovat „služby nejvyšší kvality“ za „spravedlivé ceny“ ve všech řadách námi nabízených služeb. Naší prioritou a nejupřímnějším záměrem je aby byli naši zákazníci plně spokojeni.

K dosažení tohoto cíle byly zavedeny následující prvky:

 • Organizace složená z vynikajících a schopných lidí, kteří po všech stránkách chápou potřeby našich klientů a jsou schopni je přenést s našimi zdroji ve vynikající výsledky pro naše studenty a klienty – v heuristickém přístupu zaměřeném na člověka
 • Neustálý náborový a výběrový proces nejlepšími možnými učiteli a školiteli k dispozici a zajistit vlastní školení učitelů a další vzdělávání, jakož i „centrální akademické poradenství" tak jako klíčová kompetence v rámci naší organizace, podpory a koučování, abychom všude zaručili globální výukové služby na nejvyšších možných standardech
 • vývoj individualizovaných metod, globální standardy a postupy
 • využití inovativních a nejlepších nástrojů dostupných na trhu na podporovat proces jazykového učení, které nám také umožňují kontrolovat úroveň pokroku našich studentů a kvalitu procesu, sledovat výsledky a přeladit cestu učení, sada nástrojů a proces učení v případě potřeby, abychom pro naše studenty dosáhli co nejlepších výsledků učení příjemným způsobem
 • sledování trhu a trendů dostupných nástrojů a technologií – celosvětově
 • rozpoznávat a sledovat potřeby našich studentů a klientůa být schopen implementovat nové a také inovativní produkty/služby, jako je náš Online jazykové kurzy angličtiny a nástroje, jak být v pozici globálního lídra na trhu a určovatele trendů v sektoru vzdělávání v kombinaci s tradičními hodnotami a procesy nejlepší praxe

 

Naši klienti jsou korporace a veřejné instituce, jakož i soukromé osoby, od malých dětí, dospívajících až po dospělé (i v pokročilém věku), se zájmem zlepšit své osobní jazykové dovednosti – celosvětový.

Naše profesionální produkty a služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každému z našich studentů a klientů, a naším záměrem je vždy poskytovat vysoce kvalitní služby zaměřené na studenty a cílené online jazykové kurzy, příjemným způsobem a profesionálním vzdělávacím prostředím.

2. Vison

Stát se jednou z předních světových organizací a…

"My v jazykové škole "Cambridge" School of English nás identifikujeme jako profesionální akademické kompetenční centrum pro nejlepší proces učení a pokrok."

… v oblasti vzdělávání, školení a jazykových služeb na nejvyšší kvalitativní úrovni.

Chceme se stát číslo jedna pro naše klienty v oblasti jazykových služeb a vzdělávání, nyní a také v inovativní a technologicky orientované budoucnosti, kde sociální kontakty a osobní doučování budou stále důležitou součástí z – s individuální přístup, řešení a balíčky na míru, na základě diskutovali a definovali konkrétní cíle a požadované úspěchy našich studentů a klientů, za nejdostupnější rozpočty - udržitelným způsobem, chráníme i budoucnost naší planety nejlepším možným způsobem, aby i budoucí generace měly svět, ve kterém stojí za to žít.

Filozofie výchovy zkoumá cíle, formy, metody, nástroje a smysl výchovy a učit se holistickým způsobem, kde hledáme všechny akademické potřeby studenta a zapojujeme všechny aspekty studentů vytvoření nejlepšího vzdělávacího programu a příjemné výukové cesty pro naše studenty

( "Vzdělání“ – aby bylo učení příjemné).

3. Klíč k úspěchu

Dvěma slovy –…

"Staráme se…"

… – a pákou pro naše podnikání je vášeň a tvrdá práce, kterou vkládáme do našich každodenních činností a pracovat na zvládnutí výzev.

Věříme, že náš úspěch je připisován následujícím faktorům:

 • Klíčem pro naše obchodní operace je základní akademická kompetence v otevřeném a na budoucnost orientovaném prostředí s proaktivním zaměřením a prioritou zaměřenou na studenta
 • Profesionální, individualizovaný a udržitelný přístup k výuce a učení – pravdivé a hluboké online učení příjemným způsobem => Vzdělání
 • Globální dosah se stejnými standardy, ale místní adaptací
 • Otevření, inovativní, orientovaní na budoucnost, ale také kritickí a vyzývaví sami sebe
 • Spravedlivé ceny se zaměřením na vysokou kvalitu a hodnotu, stejně jako na Best Price / Value Relation -> dobrou kvalitu nelze poskytnout zdarma
 • Přístup zaměřený na studenta/klienta, orientovaný na cíl a hodnotu
 • Péče o zákazníky a orientace na servis
 • Naše vlastní know-how založené na zkušenostech z trhu a odborných znalostech
 • Využití nových a inovativních technologií v kreativním procesu vývoje produktu/služby
 • Neustálý vývoj of naše výrobky a vytvoření nové služby a online kurzy angličtiny a inovativní nástroje
 • Vysoce kvalifikovaná pracovní síla s kvalifikací, orientací na služby a péčí o naše klienty a partnery
 • Zapojení s našimi partnery a úzká spolupráce
 • Produkty šité na míru individuálním potřebám a očekáváním zákazníka
 • Výběr nejlepších učitelů a interní proces vzdělávání/školení – globální kvalifikovaný a dobře vybraný soubor učitelů a školitelů

V naší jazykové škole “Cambridge” School of English jsme vždy

"In Search of Excellence"

pro nejlepší dostupní učitelé a školitelé, pro nejlepší a nejinovativnější nástroje na světě, Na poskytovat nejlepší služby a online jazykové kurzy našim klientům a tím nejlepším možným způsobem podporovat naše studenty při učení a pokroku při dosahování jejich osobních vzdělávacích cílů - po celou dobu.