Angličtina pro začátečníky! – Online angličtina pro začátečníky na úrovni A0 a A1 v jazykové škole

Angličtina pro začátečníky! - Online angličtina pro začátečníky na úrovni A0 a A1 v jazykové škole.

Dnes vás chceme vzít na cestu na úplný začátek našeho dobrodružství s anglickým jazykem na úrovních A0 a A1. Zde začíná vaše cesta s jazykem a my bychom vám rádi řekli, co můžete očekávat na začátku této pozoruhodné cesty.

Angličtina pro začátečníky! - Online angličtina pro začátečníky na úrovni A0 a A1 v jazykové škole.

Co přesně je úroveň jazyka A0 země A1?

Úroveň A0 je prvním stupněm výuky angličtiny podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (CEFRL). Tato úroveň je pro úplné začátečníky, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s anglickým jazykem. V této fázi se zaměřujeme na budování základních jazykových dovedností, jako je porozumění jednoduchým větám, každodenní komunikace a učení abecedy a základní gramatiky.

Úroveň A0 je obvykle určena pro velmi malé děti. V naší škole najdete speciální jazykové kurzy pro děti, vedené v malých skupinách do 8 studentů, které jsou navrženy tak, aby rozvíjely vášeň pro studium angličtiny a dalších cizích jazyků již od útlého věku a investovaly do jejich budoucnosti! Pro mírně starší studenty nabízíme jazykovou úroveň A1.

Úroveň A1 angličtiny je druhou úrovní znalostí podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (CEFR). Člověk na úrovni A1 dokáže komunikovat ve velmi jednoduchých a základních každodenních situacích. Osvojili si základní slovní zásobu a věty, které jim umožňují žádat o osobní údaje a komunikovat v situacích typických pro turistiku, nakupování a společenská setkání. Schopnost zapojit se do hlubších rozhovorů nebo porozumět složitějším textům je však na této úrovni stále velmi omezená.

Angličtina pro začátečníky! - Online angličtina pro začátečníky na úrovni A0 a A1 v jazykové škole.

Jak začít své dobrodružství s angličtinou nebo jiným cizím jazykem pro začátečníky (A1 nebo A0)

1. Základy gramatiky a slovní zásoba Na úrovni A0 se studenti naučí základní gramatiku, jako je tvoření jednoduchých vět v přítomném čase, otázky ano/ne a používání modálních sloves jako „can“ (být schopen) a „musí“. " (musí). To je také čas, kdy se naučíte svou první základní slovní zásobu, jako jsou barvy, čísla, dny v týdnu, jídlo a další slova nezbytná pro každodenní komunikaci.

Pokud si chcete otestovat své znalosti v konkrétní jazykové oblasti, vyzkoušejte naše 25minutové e-tutoringové sezení, perfektní způsob, jak rychle zajistit, aby se vaše učení ubíralo správným směrem!

 

2. Poslech s porozuměním Na úrovni A0 děláme první kroky k porozumění poslechu. Budete mít možnost poslechnout si krátké dialogy a jednoduché věty, abyste pochopili, jak zní anglický jazyk v přirozené komunikaci. Toto je důležitá fáze, protože vám umožňuje zvyknout si na zvuk jazyka a porozumět základním výrazům.

3. Pokud hledáte poutavý způsob, jak se učit poslechem, podívejte se na naši anglickou platformu Sensations. Je to moderní e-learningová platforma pro výuku angličtiny. Je to nejdynamičtější, nejkreativnější a nejstimulující řešení pro každého, kdo se chce učit angličtinu originálním a efektivním způsobem.

4. Psaní a mluvení Přestože na této úrovni možná nejste schopni vytvářet složité texty, začnete se učit, jak vytvářet krátké věty a výrazy. Procvičíte si psaní jednoduchých zpráv, popisů a odpovědí na základní otázky. Mluvení je také důležitou součástí výuky jazyků a učitelé budou dbát na správnou výslovnost a intonaci, což vám pomůže vybudovat důvěru v ústní komunikaci.

Máte zájem naučit se výslovnost a přízvuk? Máme perfektní řešení – Cambridge AI Speech Tutor je inovativní nástroj pro učení a hodnocení anglicky mluvících dovedností. Funguje podobně jako cvičení výslovnosti nahráváním a poslechem mluvených vět pomocí mikrofonu. Cambridge AI Speech Tutor vyhodnotí vaši schopnost používat angličtinu v řeči analýzou nahrané řeči. Analyzuje jak celé věty, tak jednotlivá slova nebo zvuky! Nástroj vám přiřadí procenta (od 0 do 100) pro každou správnou nebo nesprávnou slabiku a na konci obdržíte komplexní a spolehlivou zprávu. Tímto způsobem víte, na čem musíte zapracovat!

6. Učení hrou Pamatujte, že učit se angličtinu na úrovni A0 nemusí být nuda! Zábavné jazykové hry, písničky a interaktivní cvičení vám pomohou zábavnou formou posílit novou slovní zásobu a jazykové struktury. Čím více vás učení baví, tím přirozeněji vstřebáváte jazyk.

Angličtina pro začátečníky! - Online angličtina pro začátečníky na úrovni A0 a A1 v jazykové škole.

Máte zájem o online výuku jazyků pro začátečníky (A0 nebo A1)? Podívejte se na naši aplikaci uTalk pro výuku 150+ cizích jazyků!

uTalk vám umožňuje učit se přes 150 cizích jazyků online ve vašem rodném jazyce s více než 20,000 180 jazykovými kombinacemi. Můžete se naučit němčinu, francouzštinu, španělštinu a také méně známé jazyky, jako je asámština, chichewa, gudžarátština a dokonce i starověká řečtina! Na platformě najdete materiály pro 2,500 hodin učení měsíčně, 60 XNUMX užitečných slov a frází a více než XNUMX témat pro každý jazyk. Vše je navrženo tak, aby výuková cesta byla co nejefektivnější. Úroveň obtížnosti se zvyšuje s každým úkolem. To vám umožní sledovat váš pokrok a nenechat se zahltit přemírou informací v různých fázích učení. Tato jedinečná online aplikace pro výuku jazyků se zaměřuje na aktivaci různých oblastí mozku zapojením jednotlivých smyslů. Všechna cvičení jsou doplněna obrázky odpovídajícími nové slovní zásobě, které vám pomohou spojovat obrázky se slovy. Dostupné cvičení vám umožní rozvíjet dovednosti v poslechu, čtení, mluvení a zapamatování – často vše najednou, zábavným a zajímavým způsobem!