Jak online jazykové lekce pomáhají začátečníkům i pokročilým studentům učit se a zlepšovat angličtinu online v naší jazykové škole angličtiny?

Jak online jazykové lekce pomáhají začátečníkům i pokročilým studentům učit se a zlepšovat angličtinu online v naší jazykové škole angličtiny?

ONLINE je nejlepší místo pro výuku angličtiny! Je to nejflexibilnější způsob, jak se učit a rozvíjet nové dovednosti.

Žena se učí angličtinu a další cizí jazyky online a získává z toho mnoho výhod

Pokud hledáte pro Kurzy obecné angličtiny online studujte angličtinu s námi v naší jazykové škole, budete tím nejlepším místem, kde se můžete naučit anglický jazyk nebo také další jazyky a prozkoumat nové komunikační dovednosti v globálním světě!

Zde je to, co nabízíme na Cambridge School Online:

  • Běžíme Online jazykové kurzy obecné angličtiny pro studenty všech věkových kategorií (děti, teenageři, 16+ a dospělí) na našich vlastních platformách virtuálních tříd, ale také na jiných platformách, jako je Zoom, Google Meet, MS Team, Skype a mnoho dalších
  • Náš standard Online kurzy angličtiny probíhají po celý rok pro začátečníky až pokročilé, kdykoli chcete a potřebujete jako individuální jazykové lekce nebo jako uzavřené skupinové kurzy online pro firmy a instituce
  • Vyberte si délku a intenzitu vašeho online kurzu a lekcí angličtiny
  • Vyberte si čas, kdy se budete učit – nabízíme řadu kurzů a lekcí angličtiny online, aby vyhovovaly vašim potřebám a očekáváním
Skupina přátel, kteří se účastní online kurzů angličtiny a jiných cizích jazyků

Jak se naučím anglicky online na Cambridge School online?

Náš přístup k výuce angličtiny v Cambridge School of English pomáhá studentům rozvíjet jejich jazykové dovednosti aby mohl komunikovat efektivně v jakémkoli anglicky mluvícím prostředí. Naše lekce angličtiny jsou založeny na tématech, která zahrnují základní dovednosti mluvení, poslechu, čtení a psaní.

Náš vybraní, zkušení a kvalifikovaní učitelé jazyků použití v smíšené učení modus prostřednictvím platforem virtuálních tříd, moderních učebnic, e-learningových platforem a audiovizuálních materiálů během jejich online jazykových kurzů. Vynakládáme maximální úsilí, aby vaše online výuka angličtiny na Cambridge School of English byla pestrá a vzrušující!

V mnoha online jazykových školách, uznává se výuka zaměřená na studenta as nejefektivnější způsob, jak se učit jazyky. Ředitel studia na Cambridge School of English vede všechny učitele, aby se zaměřili na jazykové potřeby každého jednotlivce. Doučování a výuka zahrnuje všechny aspekty anglického jazyka, jako je gramatika, funkce, fonologie a slovní zásoba.

V naší jazykové škole používáme zajímavé online třídní aktivity prováděno prostřednictvím párová a skupinová práce podporovat interakci a motivovat studenty. Náš přátelský personál mít velmi dobrý vztah se studenty a vytvářet optimální prostředí pro výuku angličtiny online.

Naši zaměstnanci nabízejí vedení a podporu všem našim studentům od okamžiku, kdy se online zeptají na jazykové kurzy na Cambridge School of English, dokud nedokončí online studium.

Tři ženy používají obecnou angličtinu ve své práci a dosahují úspěchu.

Na jaké úrovni budu na Cambridge School of English?

Když se poprvé spojíte s Cambridge School of English online, dostanete online rozřazovací test a krátký pohovor, abyste našli tu správnou úroveň pro vás.

Zde jsou úrovně dostupné na naší škole angličtiny:

Level 1           Začátečníci

Level 2           Základní

Level 3           Mírně pokročilý

Level 4           Střední

Level 5           Horní mezitřída

Level 6           pokročilý

Level 7           Znalost

Mladá dívka se učí angličtinu online a získává dobré známky ve škole

One-to-One intenzivní lekce angličtiny online na Cambridge School of English online!

Dále nabízíme intenzivní kurzy angličtiny a Individuální online lekce angličtiny speciálně navržen pro vás jako individuální student. Tyto online kurzy angličtiny lze absolvovat kdykoli během dne a na jakoukoli kombinaci hodin. Je také možné kombinovat moduly One-To-One online kurzu s našimi Online kurzy obecné angličtiny, obchodní angličtiny a intenzivních kurzů IELTS.

Se vším Individuální kurzy, doučování a individuální kurzy, podrobnou analýzu potřeb provádějí zkušení učitelé naší školy angličtiny, aby posoudili vaše potřeby jako studenta. To znamená, že obsah a struktura online kurz angličtiny lze přizpůsobit individuálním požadavkům, což z něj dělá nejefektivnější způsob, jak se učit anglicky online!

Podívejte se na náš ceník pro speciální balíčky na Cambridge School of English online! 

Online výuka angličtiny s Cambridge – osoba, která si zapisuje kurz obecné angličtiny

Mohu na konci mého kurzu na Cambridge School of English složit zkoušku online?

Na naší škole angličtiny mají možnost i studenti studovat na zkoušky v angličtině. Cambridgeské zkoušky z angličtiny jako cizího jazyka jsou známé po celém světě a jsou uznávány zaměstnavateli a institucemi v mnoha zemích. Jelikož zkoušky pokrývají čtyři jazykové dovednosti, tj. poslech, mluvení, čtení a psaní, ukazují na schopnost držitele certifikátu efektivně komunikovat v angličtině.

Cambridge School of English online nabízí přípravné kurzy a lekce na zkoušky online použití příslušných učebních materiálů a navíc je k dispozici pomoc s domácími úkoly k procvičování příslušných zkoušek z anglického jazyka. Poplatek za Cambridgeskou zkoušku není zahrnut v ceně kurzu a lekce angličtiny.

Přípravné kurzy a lekce ke zkoušce Cambridge TEFL v naší anglické jazykové škole jsou:

Základní                                                 Klíčový test angličtiny (KET)

Pre-Intermediate/Intermediate     Předběžný test z angličtiny (PET)

Vyšší střední                                První certifikát v angličtině (FCE)

pokročilý                                                   Certifikát v angličtině pro pokročilé (CAE)

Znalost                                                Osvědčení o odborné znalosti angličtiny (CPE)

Uchazeči by se měli zapsat minimálně 12 týdnů před cambridgeskými zkouškami.

Zavázali jsme se poskytovat nejlepší hodnotu. Hledejte nejlepší kurzy obecné angličtiny online! Naučte se obecnou angličtinu online. Přijďte k nám do Cambridge School of English online, naší anglické jazykové školy v online světě.