Online přípravné kurzy na zkoušky – certifikát CPE na Cambridge School of English a další cizí jazyky

Online přípravné kurzy na zkoušky – certifikát CPE na Cambridge School of English a další cizí jazyky

CPE – Certificate of Proficiency in English je jednou z nejvyšších úrovní certifikace v anglickém jazyce, uznávanou na celém světě. Vydává ji Cambridge University a je dokladem velmi pokročilé znalosti angličtiny na úrovni C2 podle CEFR – Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Mít CPE znamená, že člověk může svobodně komunikovat písmem i řečí, rozumět obtížným textům, článkům nebo rozhovorům a vypořádat se s jazykem v různých situacích v každodenním životě i v práci. Certifikát CPE je široce oceňován zaměstnavateli, vzdělávacími institucemi a univerzitami jako potvrzení vysoké úrovně znalosti angličtiny.

Online přípravné kurzy na zkoušky – certifikát CPE na Cambridge School of English a další cizí jazyky

Jaké jsou výhody certifikátu CPE?

  • Dokazuje to vaši znalost angličtiny nejvyšší možná úroveň – C2.
  • Je uznáván mnohými institucí, škol a prestižních univerzit po celém světě.
  • Dává možnost studovat na Univerzity v anglickém jazyce na úrovni doktorského nebo postgraduálního studia.
  • Může být základem pro osvobození od výuky anglického jazyka a závěrečných zkoušek na polských univerzitách.
  • Může to být skvělá pomoc hledání práce a budování kariéry ve své domovské zemi nebo v zahraničí, protože ji uznávají největší světové značky, jako je Adidas, Siemens nebo Coca-Cola.
  • Umožňuje vám získat a vysoká manažerská pozice kde potřebujete velmi pokročilou znalost anglického jazyka.
  • Usnadňuje aplikaci pro a studentské vízum do Austrálie a Velké Británie.
Online přípravné kurzy na zkoušky – certifikát CPE na Cambridge School of English a další cizí jazyky

Proč byste si měli vybrat naše Online přípravné kurzy ke zkouškám – certifikát CPE na Cambridge School of English a dalších cizích jazyků?

Naše jazyková škola Vám nabízí kompletní a komplexní přípravné kurzy na zkoušky z angličtiny online, včetně přípravných kurzů na zkoušky CPE. Čím se naše nabídka liší od všech ostatních?

 

Za prvé, naši vynikající učitelé (rodilí mluvčí i nerodilí mluvčí). rozsáhlé zkušenosti, vysoká kvalifikace a výjimečné znalosti. Jsou mistry v předávání znalostí přístupným způsobem, přizpůsobují je individuálním potřebám studentů a pomáhají jim pochopit a vyvarovat se chyb. Využíváme efektivní výukové metody, které pokrývají všechny čtyři základní jazykové dovednosti – a to díky našemu zkušenému metodickému týmu, který neustále dbá na kvalitu služeb poskytovaných našim klientům. Díky spolupráci metodiků s učiteli je učení s námi tím nejpříjemnější a nejefektivnější.

 

Naše třídy a tréninkové skupiny jsou co nejmenší, skládají se pouze z osmi osob, což zajišťuje ještě větší efektivitu učení a individualizaci vyučovacího procesu.

 

Při přípravě na certifikační zkoušku účastníci získají nejen věcné znalosti, ale také se seznámí se samotnou zkouškou řešením simulovaných zkoušek. Díky tomu získávají jistotu ve struktuře zkoušky, typech úloh, způsobu jejich řešení a dovednostech efektivního time managementu.

 

Naše zkouškové kurzy probíhají virtuálně, na online platformách – díky tomuto řešení u nás může studovat každý, nejen lidé žijící ve velkých městech a mající obrovský výběr jazykových škol. V Cambridge School of English – škole angličtiny a dalších cizích jazyků zpřístupňujeme nejvyšší úroveň vzdělání všem!

 

Naše online přípravné kurzy na zkoušky – certifikát CPE na Cambridge School of English a další cizí jazyky začínají na podzim – přihlaste se právě teď!

Online přípravné kurzy na zkoušky – certifikát CPE na Cambridge School of English a další cizí jazyky

Připravte se na zkoušku CPE na naší e-learningové platformě – Cambridge Online Tutor!

Cambridge Online Tutor je inovativní způsob, jak se naučit anglicky a připravit se na jazykové zkoušky. Tato platforma se skládá z více než 6,000 XNUMX úkolů a mnoha tematických sekcí, vzdělávacích materiálů a „falešných zkoušek“ – praktických testů vytvořených uznávanými autory textů ELT a examinátory Cambridge ESOL, kteří jsou také autory dalších zkušebních materiálů na naší platformě.

 

Naše e-learningová platforma pro vás může být nezávislým způsobem, jak se připravit na zkoušku CPE, ale nejúčinnější je v kombinaci s našimi tradičními kurzy, které fungují na základě kombinovaného učení.

 

Vyzkoušejte Cambridge Online Tutor zdarma ještě dnes!

Zaregistrujte se na naší stránce: https://tutor.cambridgeschool.online/ a absolvujte bezplatný test jazykové úrovně,

 

Kliknutím na „Provést test“, registrací na stránce a dokončením testu získáte přístup k 3denní bezplatné zkušební verzi!

 

Zveme vás učit se s námi v Cambridge School of English language school!